Ochrona danych osobowych


  1. Zgodnie z niemieckim prawem o ochronie danych osobowych, zapisujemy i przetwarzamy Państwa dane osobowe (imię i nazwisko, adres, e-mail i dane dotyczące płatności). Dane te wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji zamówienia lub do informacji.
  2. W celu realizacji zamówienia, Państwa dane przekazywane są osobom trzecim, takim jak przedsiębiorstwa transportowe, dostawcy usług płatniczych lub inne agencje ds. Realizacji, w zależności od wymagań. Partnerzy Ci uprawnieni są do wykorzystywania Państwa danych osobowych wyłącznie do realizacji umowy.
  3. Ze względów bezpieczeństwa, dane o płatnościach, takie jak dane z kart kredytowych, nie są przechowywane w naszym systemie i muszą być za każdym razem ponownie wprowadzane
  4. Po upływie okresu zamówień dodatkowych, wszystkie wysłane do nas dane graficzne zostaną nieodwracalnie usunięte. Nadesłane nośniki danych, które użyte zostały do transmisji obrazu są po przesłaniu obrazu niszczone. Ich zwrot może być dokonany na życzenie. Koszty wysyłki zwrotnej pokrywa kupujący
  5. Dane osobowe mogą zostać przekazywane organom ścigania na podstawie nakazu sądowego lub uzasadnionego wstępnego podejrzenia o przestępstwo (np. Pornografia dziecięca).
  6. Przekazane przez Państwa pliki zdjęciowe nie są wykorzystywane w celach reklamowych ani w żaden inny sposób i nie będą udostępniane innym użytkownikom.
  7. Zgodnie z federalną ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo do bezpłatnej informacji na temat Państwa danych osobowych przechowywanych w naszej firmie. W tym celu prosimy o kontakt z naszym personelem serwisowym. Dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej w rubryce „Kontakt“ lub w Impressum“.
  8. W celu optymalizacji naszej oferty, na naszych stronach ,używamy tak zwanych plików cookie, które są wysyłane do Państwa przeglądarki podczas odwiedzin naszej strony. Możesz wyłączyć pliki cookies danej strony, całej witryny (domeny) lub dla wszystkich przeglądanych stron www.
  9. Użytkownik może sprzeciwić się wykorzystaniu danych w dowolnym momencie, po zakończeniu zamówienia wysyłając do nas wiadomość e-mail o treści „Proszę mnie wypisać“.
  10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany polityki prywatności oraz dostosowania naszych wytycznych do aktualnych wymagań i do ich uzupełnienia ich.

Wybierz teraz swoje zdjęcie główne

Kliknij lub
przeciągnij obraz tutaj

Minimalne wymagania: 1000 x 1000 pikseli (ok. 2 megapikseli) lub rozmiar pliku większy niż 1 megabajt (MB).

Twoje zdjęcie zostanie przesłane. Chwileczkę, proszę ...