Stwórz swój własny kolaż zdjęć


collage landing visual 1 de
mozaika-ze-zdjec.pl
SEHR GUT
4,73 / 5,00
 • możesz wybrać aż do 29 zdjęć
 • ponad 120 bezpłatnych wzorów
 • czas wykonania zlecenia 24h
Create a photo collage
Mozaika gotowa będzie do wysyłki: Poniedziałek, 18 Sty 2021
trustbar

Kolaż zdjęć- świetny pomysł na prezent

Fotokolaż w przeciwieństwie do mozaiki ze zdjęć jest atrakcyjną formą przedstawienia wielu zdjęć w ekwiwalentny sposób na jednym obrazie. Pozwala on na zestawienie ulubionych zdjęć na jednym – kolażu ze zdjęć.

U nas w łatwy sposób możesz stworzyć kolaż zdjęć online. W tym celu potrzebować będziesz jedynie wybranych przez siebie zdjęć. My udostępnimy Ci online nasz edytor kolażu zdjęć. Możesz w nim wybierać spośród 120 szablonów fotokolaży. Po przeniesieniu swoich zdjęć do kreatora, stworzenie kolażu stanie się dziecinnie proste.

Jakie formy kolażu ze zdjęć są dostępne?

Na naszych stronach oferujemy 120 bezpłatnych szablonów kolaży. Różnią się one liczbą zdjęć, rodzajem tekstu lub w zakresie szablonów tematycznych.

Ponad 120 bezpłatnych szablonów kolaży

Kolaż Liczba
Z tekstem 50
Bez tekstu 70
Szablony kwadratowe 44
Szablony prostokątne 92
Szablony tematyczne 30

Ilość zdjęć

Oferujemy kolaże z możliwą liczbą zdjęć: od 3 do 29. Ponadto szablony różnią się między sobą w zależności od rozmieszczenia obrazu. Oferujemy zarówno kreatywne jak i symetryczne szablony kolaży.

Kolaże z tekstem

Na życzenie możemy również wzbogacić Twój kolaż różnymi formami tekstu. Masz możliwość wyboru pomiędzy rozmaitymi czcionkami, wiekością liter czy kolorami. Daje to możliwość dostosowania tekstu kolażu do indywidualnych upodobań.

Szablony tematyczne

Na wybrane okazje oferujemy szablony tematyczne. I tak, w zakładkach podróże, kwiaty, miłość, impreza lub zwierzęta znajdziesz atrakcyjne szablony ułatwiające Ci stworzenie kolażu.. Szablony te są zoptymalizowane do druku i wyglądają szczególnie dobrze w druku wielkoformatowym.

Jak stworzyć kolaż ze zdjęć??

Stworzenie fotokolażu jest bardzo proste. Najpierw przenosi się wybrane zdjęcia z własnego dysku do edytora kolaży. Tam domyślnie wybrany jest szablon tworzenia kolażu. Można go jednak zmienić na inny. Masz do wyboru 120 różnych szablonów kolaży

Z przesłanych zdjęć „Moje zdjęcia“ możesz z łatwością przeciągnąć swoje fotografie na wybraną pozycję w kolażu. Jeśli format zdjęcia nie zgadza się ze zdjęciem w kolażu, możesz dopasować zdjęcie w kolażu klikając na odpowiedni symbol zdjęcia. Zdjęcia w kolażu można aranżować na nowo dowolną liczbę razy. Po znalezieniu właściwego ustawienia zdjęć w Twoim kolażu -kliknij na „Utwórz kolaż„.

Na czym mogę wydrukować foto-kolaż?

Oferujemy różne materiały do druku kolaży zdjęć . Większość klientów decyduje się na kolaż na płótnie, który jest szczególnie popularny z uwagi na piękną strukturę powierzchni i atrakcyjny blejtram.Również plakaty, szkło akrylowe lub płyta alu-dibond są popularnymi materiałami do drukowania kolaży.

A photo collage as a calendar

Foto-kolaż świetnie nadaje się również jako kalendarz. Zaprojektuj swój indywidualny kalendarz z własnymi zdjęciami. Możesz stworzyć kalendarz ze zdjęć w formie kolażu, który cały rok przypominał Ci będzie najpiękniejsze momenty Twojego życia. Na naszej stronie dostępne są różne szablony za pomocą których wykreujesz swój kalendarz w formie kolażu ze zdjęć.

Informacje o kolażu zdjęć


collage mosaic

Create a photo collage


Wersje kolaży

 • Kolaże z tekstem
 • Szablony z motywami
 • Kolaże kwadratowe
 • Szablony Facebook

Specjalne szablony kolaży

 • Impreza
 • Wzór
 • Miłość
 • Wakacje
 • Kwiaty
 • i wiele więcej

Wybierz teraz swoje zdjęcie główne

Kliknij lub
przeciągnij obraz tutaj

Minimalne wymagania: 1000 x 1000 pikseli (ok. 2 megapikseli) lub rozmiar pliku większy niż 1 megabajt (MB).

Twoje zdjęcie zostanie przesłane. Chwileczkę, proszę ...